ślub, wesele, organizacja ślubów i wesel, katalog firm ślubno-weselnych, nasze wesele, poradnik ślubny, portal weselny, ślubny
WESELNET.pl - portal weselny | ślub i wesele firmy ślub wesele ślubne porady

Portal weselny

 
WESELNET - Wasz portal slubno - weselny
Pozycjonowanie i Tworzenie Stron

Strona główna | Rejestracja | Katalog firm | Komis ślubny | Kontakt | Reklama | Regulamin ZALOGUJ SIĘ
Regulamin korzystania z serwisu Weselnet.pl

1) W katalogu firm WESELNET.pl zamieszczane są wyłącznie firmy, których działalność odpowiada tematyce portalu.

2)
Firmy chcące zamieścić swoją wizytówkę zobowiązane są do wypełnienia formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej. Po przesłaniu danych z formularza należy na podany niżej numer konta bankowego przesłać opłatę wpisową do katalogu (49zł netto/rok) - po zaksięgowaniu wpłaty - zostanie uruchomiona wizytówka Państwa firmy w odpowiednio wybranej kategorii oraz będzie widoczna na stronie głównej w dziale "Nowe firmy".

3) Firmy mają prawo do zamieszczenia w katalogu firm:
nazwy firmy, adresu, numeru tel, fax, tel. komórkowego, adresu e-mail, adresu www, opisu działalności (zbyt długie opisy będą redagowane przez redakcję), logo firmy lub innego zdjęcia przedstawiającego oferte firmy (pliki w formatach: *.jpg, *.gif, *.png.) Zbyt duże logo/obrazki będą pomniejszane (nie odpowiadamy za skutki pomniejszenia).

4) Każda firma, w każdej chwili ma prawo do edycji lub usunięcia swoich danych z katalogu firm WESELNET.pl - w tym celu należy wybrać opcję EDYTUJ lub USUŃ w dziale "Moja firma". W przypadku usunięcia wizytówki firmy, wcześniejsza opłata nie będzie zwracana. Można natomiast ponownie dodać wizytówkę firmy, która będzie aktywna przez rok od daty umieszczenia pierwszej wizytówki.

5) Serwis ślubno-weselny WESELNET.pl ma prawo wysyłania do Państwa informacji dotyczących nowych form reklamy, ofert firm oraz zmian w naszym serwisie.

6) WESELNET.pl zobowiązuje się jednocześnie do przestrzegania przepisów ustawy z dnia 18 lipca 2002r. (Dz.U. Z 2002r. Nr 144, poz 1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

7) WESELNET.pl nie odpowiada za treść listów elektronicznych przesyłanych do Państwa przez użytkowników naszego portalu.

8) WESELNET.pl zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.

9) Warunkiem dodania firmy do naszej bazy jest wyrażenie zgody, co do treści i postanowień regulaminu.

10) Niniejszy regulamin obowiązuje wszystkie firmy zamieszczone w katalogu firm WESELNET.pl

11) Dane konta bankowego:
Bank PKO BP / Inteligo
Numer rachunku: 50 10205558 1111 137819100068 - w tytule wpłaty należy podać nazwę firmy.

ślub, wesele, portal weselny, wasze wesele, suknie ślubne, obrączki, zaręczyny, katalog firm weselnych © 2008 Weselnet.pl

ślub, wesele, portal weselny, porady ślubne, forum weselne, suknie ślubne, firmy weselne
Meble - Internetowy Sklep Meblowy - Wolne ladunki i wolne pojazdy - Portal Budowlany - Slub i Wesele
Portal Rolniczy - Netbooki - Instalacje elektryczne i teletechniczne, spawanie swiatlowodów